Music

Still ongoing

Premiere! Husfest med Stisema
Music

Premiere! Husfest med Stisema

Friday 22:30 (01 September)
Klubb Jovial, Bergen

Spillkveld på Aye Aye
Music

Spillkveld på Aye Aye

Sunday 17:00 (10 September)
Aye Aye Club/ Tortuga, Oslo

Utstilling: Lofoten - Max Estes
Music

Utstilling: Lofoten - Max Estes

Thursday 16:00 (14 September)
Deichmanske bibliotek, Grünerløkka, Oslo

Salmekveld
Music

Salmekveld

Tuesday 19:30 (26 September)
Hillevåg kirke, Stavanger

Trubadurer på Megleren høsten 2017
Music

Trubadurer på Megleren høsten 2017

Friday 22:00 (29 September)
Megleren Øl & Vinstue, Sandnes

Popquiz i Leiligheten (Første onsdag i måneden)
Music

Popquiz i Leiligheten (Første onsdag i måneden)

Wednesday 18:30 (04 October)
Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo

Utstillingsåpning: Roddy Bell and Ulrika T. Pihlström
Music

Utstillingsåpning: Roddy Bell and Ulrika T. Pihlström

Thursday 19:00 (05 October)
TKF - Trondhjems Kunstforening, Trondheim

Taize-messe
Music

Taize-messe

Friday 18:00 (06 October)
Vår Frue Church, Trondheim

Utleie: Nyt høsten på hytte i Vestre Gausdal (Gudbrandsdalen)
Music

Utleie: Nyt høsten på hytte i Vestre Gausdal (Gudbrandsdalen)

Sunday 18:00 (08 October)
Ulset i Auggedalen, Vestre Gausdal

I AM NINA Nordic Black Theatre's 25 Year Jubilee Performance
Music

I AM NINA Nordic Black Theatre's 25 Year Jubilee Performance

Saturday 19:30 (14 October)
Nordic Black Theatre & Cafeteatret, Oslo

Pianobar
Music

Pianobar

Wednesday 20:00 (18 October)
Kolonialen Vinstra As, Vinstra

Today

Forskningsseminar om Vidar Sandbecks forfatterskap
Music

Forskningsseminar om Vidar Sandbecks forfatterskap

Thursday 10:00 (19 October)
Åmot Kulturhus og Kino, Rena

Kafé med påfyll - allsang
Music

Kafé med påfyll - allsang

Thursday 11:00 (19 October)
Finstadtunet, Ski

HØSTEN's Blues Cruise til Kiel 19.-21.oktober - 2017
Music

HØSTEN's Blues Cruise til Kiel 19.-21.oktober - 2017

Thursday 14:00 (19 October)
M/S Color Fantasy, Oslo

Vi gjentar suksessen - DanseCruise med Fjord Line
Music

Vi gjentar suksessen - DanseCruise med Fjord Line

Thursday 14:00 (19 October)
Fjord Line, Bergen Havn, Bergen

Venezuela - Post-Chavismo and Democratic Downfall
Music

Venezuela - Post-Chavismo and Democratic Downfall

Thursday 14:15 (19 October)
Det samfunnsvitenskapelige fakultet - Universitetet i Oslo, Oslo

Bergen Art Book Fair 2017
Music

Bergen Art Book Fair 2017

Thursday 16:00 (19 October)
Bergen Kunsthall, Bergen

Jadudah // Krøsset
Music

Jadudah // Krøsset

Thursday 18:00 (19 October)
Krøsset, Oslo

THIEF MUSIC Unplugged 19/10
Music

THIEF MUSIC Unplugged 19/10

Thursday 18:00 (19 October)
THIEF MUSIC Unplugged, Oslo

Fotefar og Julie Alapnes til Gratangen
Music

Fotefar og Julie Alapnes til Gratangen

Thursday 18:00 (19 October)
Gratangen, Norway, Gratangen

RUDOW plateslipp / Freakout Cult
Music

RUDOW plateslipp / Freakout Cult

Thursday 18:00 (19 October)
Filter Musikk, Oslo

Åpningsarrangement AMIFF 2017
Music

Åpningsarrangement AMIFF 2017

Thursday 19:00 (19 October)
Harstad Kino, Harstad

Jazzkonsert med Magnolia Jazzband og Majken Christiansen
Music

Jazzkonsert med Magnolia Jazzband og Majken Christiansen

Thursday 19:00 (19 October)
NORDSTRAND KIRKE, Oslo

Bergen Internasjonale Musikkfestival - DAG 1
Music

Bergen Internasjonale Musikkfestival - DAG 1

Thursday 19:00 (19 October)
Bergen Internasjonale Kultursenter, Bergen

Ole Edvard Antonsen: Tour de Force jubileumskonsert – 19.10
Music

Ole Edvard Antonsen: Tour de Force jubileumskonsert – 19.10

Thursday 19:00 (19 October)
Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo

Artistdugnad for nytt flygel i Brynekyrkja
Music

Artistdugnad for nytt flygel i Brynekyrkja

Thursday 19:00 (19 October)
Brynekyrkja, Bryne

Klubb Nor #32 - William`s War Opposition & Idag
Music

Klubb Nor #32 - William`s War Opposition & Idag

Thursday 19:00 (19 October)
Hamar kulturhus, Hamar

Ølklubben med Haandbryggeriet, Vårt Hjem - Oktober 19.
Music

Ølklubben med Haandbryggeriet, Vårt Hjem - Oktober 19.

Thursday 19:00 (19 October)
Kulturpuben Vårt Hjem, Steinkjer

Visekveld med Sunde, Cranner, Klevstrand og Jansson
Music

Visekveld med Sunde, Cranner, Klevstrand og Jansson

Thursday 19:30 (19 October)
Rockheim - Det nasjonale museet for populærmusikk, Trondheim

SSO Hovedserien: Musikk fra tre århundre
Music

SSO Hovedserien: Musikk fra tre århundre

Thursday 19:30 (19 October)
Stavanger konserthus, Stavanger

Mozarts siste tre
Music

Mozarts siste tre

Thursday 19:30 (19 October)
Grieghallen, Bergen

Marthe Wang
Music

Marthe Wang

Thursday 19:30 (19 October)
Oslo Konserthus, Oslo

Stand Up // Baracoa Asker
Music

Stand Up // Baracoa Asker

Thursday 20:00 (19 October)
Baracoa Café Asker, Asker

Torbjørn Dyrud hos Farsund Jazz og Vise Club
Music

Torbjørn Dyrud hos Farsund Jazz og Vise Club

Thursday 20:00 (19 October)
Rederiet Hotell, Farsund

Åpningskonsert: Jacob Young & forever young // DølaJazz
Music

Åpningskonsert: Jacob Young & forever young // DølaJazz

Thursday 20:00 (19 October)
Kulturhuset Banken, Lillehammer

Farmers Market
Music

Farmers Market

Thursday 20:00 (19 October)
Herredshuset Jessheim, Jessheim

Arild Andersen Trio m/ Paolo Vinaccia og Tommy Smith
Music

Arild Andersen Trio m/ Paolo Vinaccia og Tommy Smith

Thursday 20:00 (19 October)
Kurbadhagen - Thaulows scene & bar, Sandefjord

Snømannen
Music

Snømannen

Thursday 20:00 (19 October)
Lærdal Kino, Lærdalsøyri

Boppin' at the hop in Kongsvinger, Norge
Music

Boppin' at the hop in Kongsvinger, Norge

Thursday 20:00 (19 October)
Rådhus-Teatret, Kongsvinger

Gjermund Larsen Trio på Vårt Hjem
Music

Gjermund Larsen Trio på Vårt Hjem

Thursday 20:00 (19 October)
Kulturpuben Vårt Hjem, Steinkjer